Najbliższe wydarzenia

 

baza wiedzy
Skarbiec informacji o sektorze kreatywnym - najważniejsze raporty i publikacje oraz linki do ciekawych stron internetowych i blogów zebrane w jednym miejscu. Dzięki niej czas poświecony na przeczesywanie Internetu można wykorzystać w dużo bardziej kreatywny sposób…

analizy i raporty
strony internetowe
 • http://designattack.pl/

  Strona dedykowana Festiwalowi Design Attack, a także wydarzeniom związanym z szeroko pojętym wzornictwem i architekturą.

 • http://kulturasieliczy.pl/

  Strona internetowa inicjatywy „Kultura się Liczy!”. Oprócz materiałów i relacji związanych z projektem zawiera bieżące informacje o najważniejszych wydarzeniach i imprezach z branży.

 • http://www.kreatywna.lodz.pl/

  Portal prezentujący kreatywną stronę Łodzi. Zawiera aktualną bazę wydarzeń związanych z sektorem kreatywnych odbywających się na terenie miasta.

 • http://kreatywni.waw.pl/

  Strona internetowa projektu „Przedsiębiorczość w sektorach kreatywnych". Celem projektu było pobudzanie przedsiębiorczości ludzi i firm związanych z sektorem kreatywnym. 

 • http://www.przemyslkreatywny.com/

  Portal prezentujący twórcze i innowacyjne oblicze Zielonej Góry.

 • http://www.purpose.com.pl/magazyn/ 

  serwis internetowy interdyscyplinarnego magazynu „Purpose”. Zawiera treści edukacyjne, informacyjne i promocyjne skierowane do osób zainteresowanych sektorem kreatywnym.

 • http://www.kreatywnisamozatrudnieni.pl/

  portal projektu „Kreatywni Samozatrudnieni”, którego głównym celem była promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia oraz upowszechnienie dobrych praktyk w sektorze kultury i przemysłach kreatywnych

 • http://creatives.waw.pl/

  portal skierowany do osób zaangażowanych w działalność przemysłów kultury i kreatywnych. Oprócz wiedzy teoretycznej i informacji praktycznych zawiera wiadomości o aktualnych wydarzeniach oraz jest funkcjonalnym narzędziem społecznościowym.

blogi
finansowanie przemysłów kreatywnych - fundusze UE
 • Prezentacje dotyczące konkursów dotacyjnych z Funduszu Europejskiego na rok 2013:

  Dotacje w 2013 roku czyli gdzie są jeszcze pieniadze

  Fundusze Europejskie na kulturę

  Serdecznie dziękujemy pracownikom Centralnego Punktu Informacji Ministerstwa Rozwoju Regionalnego za udostępnienie materiałow. Informujemy, że punkt świadczy bezpłatne usługi konsultacyjne w temacie funduszy UE. Kontakt do punktu znajduje się w prezentacjach.

FAQ